Stylishly Large Camden Apartment B1

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Stylishly Large Camden Apartment B1 Londen is gelegen op 2 km van het Green Park en op 18 minuten van het Regent's Park.

De accommodatie heeft een apart toilet voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt het appartement zelfvoorzienende opties zoals een koelkast, een oven en keukengerei.

Dit appartement biedt accommodatie in de wijk Stötteritz in Londen, op 2,1 km van de Madame Tussauds Londen. Op 10-minuten loopafstand van Great Portland Street metrostation is het appartement op een steenworp afstand van Carreras Cigarette Factory. London Euston treinstation is maar 450 meter van Stylishly Large Camden Apartment B1 gesitueerd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stylishly Large Camden Apartment B1 Londen
Camden I Your Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Camden I Your Apartment

8.1
Heel goed 89 beoordelingen
656 m van de accommodatie
USD 195 USD 176
per nacht
Sunrise City View Luxury Apartment With Balcony And Elevator
Mobiele prijsaanbieding

Sunrise City View Luxury Apartment With Balcony And Elevator

9.0
Schitterend 4 beoordelingen
659 m van de accommodatie
USD 572 USD 515
per nacht
Domo94 Home - Heart Of Camden Town
Mobiele prijsaanbieding

Domo94 Home - Heart Of Camden Town

6.5
Aangenaam 4 beoordelingen
796 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    16 km

    Treinstations

    Station London Euston
    800 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Stylishly Large Camden Apartment B1 gelegen?
      Stylishly Large Camden Apartment B1 is in de wijk Kings Cross St Pancras in Londen gesitueerd, op sechts 25 minuten wandelafstand van het warenhuis Selfridges in Londen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Stylishly Large Camden Apartment B1?
      Populaire attracties in de buurt van Stylishly Large Camden Apartment B1 zijn onder andere de London Zoo, dat zich op een loopafstand van 20 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Stylishly Large Camden Apartment B1 te verblijven?
      Een overnachting in Stylishly Large Camden Apartment B1 kost £229.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Trufflesecco en Inamo Camden restaurants, gelegen op ongeveer 11 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Stylishly Large Camden Apartment B1?
      Bij Stylishly Large Camden Apartment B1 kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een broodrooster, een oven en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Stylishly Large Camden Apartment B1?
      Stylishly Large Camden Apartment B1 meet 60 m².
    • Heeft het appartement een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij het appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    16 km

    Treinstations

    Station London Euston
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stylishly Large Camden Apartment B1 Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten